СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНЬ

14946172
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цього місяця
Попереднього
Загалом
4342
10250
59230
4342
274752
14946172

Ваша ІР адреса: 172.20.0.5
2022-07-01 05:20

Календар

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Вітовьский район

Інформація про заходи Жовтневої РДА у жовтні 2013 року Друк E-mail

В селі Шевченкове відбувся фестиваль «Співуча родина» та «Співуче село»

19 жовтня відбувся фестиваль «Співуча родина» та «Співуче село», в якому взяли участь 17 співучих родин та 18 художніх колективів Жовтневого району.

На районному святі були присутні перший заступник голови Миколаївської обласної  державної адміністрації Геннадій Ніколенко, голова Жовтневої районної державної адміністрації Альона Ракова, голова ради ветеранів України Жовтневого  району Людмила Тарко, завідувач сектору культури райдержадміністрації Інна Слісаренко, депутат Миколаївської обласної ради Віталій Тарабрін, Шевченківський сільський голова Валентина  Криволап.

Свої вокальні вміння та здібності демонстрували люди похилого віку й молодь, також присутні насолоджувались виступами кращих співочих родин.

За участь у фестивалях учасникам дарували скатертини, а за призові місця переможці отримували електрочайники та сервізи.

Великим сюрпризом були подарунки від Партії регіонів – ноутбуки, які отримали Шевченківський Палац культури на святі, та Грейгівський Будинок культури, Полігонівський Будинок культури і Пересадівський Будинок культури отримають на сесії.

Районні фестивалі пройшли на високому професійному рівні в теплій атмосфері, і, не зважаючи на те, що свято продовжувалось майже 4 години, творчий огляд пройшов на одному подиху.

Делегація з Республіки Хорватія відвідала ТОВ «Сандора»

22 жовтня в рамках реалізації завдань та доручень Президента України щодо впровадження інвестиційних проектів Жовтневий район відвідала делегація Карловацької жупанії Республіки Хорватія, яка наразі перебуває з робочою поїздкою в Миколаївській області.

Делегацію від хорватської сторони представили жупан Карловацької жупанії Іван Вучич, заступник жупана, начальних офісу жупана, президент Хорватської господарської комори Карловац, президент Комори ремесел Карловацької жупанії, директори фірм та заводу. Зустрічали гостей перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко, голова райдержадміністрації Альона Ракова, адміністративний директор ТОВ «Сандора» Валерій Жуков.

В рамках зустрічі представники Республіки Хорватія відвідали ТОВ «Сандора», де керівництво підприємства ознайомило присутніх з історією та етапами розвитку підприємства, провело екскурсію по виробництву, під час якої делегати на власні очі побачити як виготовляються соки торгової марки «Сандора».

Відкрито меморіальну дошку загиблому воїну-афганцю в селі Мішково-Погорілове

25 жовтня в Мішково-Погорілівській сільській раді відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому воїну-афганцю Музичуку Олексію Петровичу, який мешкав і навчався в Мішково-Погоріловому.

На відкриття меморіальної дошки завітали заступник голови райдержадміністрації з політико-правових питань, зв’язків з громадським організаціями та ЗМІ А. Абрамов, голова районної ради М. Тимощук, голова Жовтневого районного осередку Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) М. Боднар, голова Миколаївської обласної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Ю. Соловей, М. Боднар, делегація від Снігурівського районного осередку, голова Жовтневого районного осередку Організації ветеранів України Л. Тарко, школярі, громадськість.

Меморіальну дошку відкрито на депутатські кошти депутата районної ради М. Боднара. З цієї нагоди та до 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників було підготовано тематичний концерт.

Відбулися фінальні змагання з футболу на Кубок «Золота осінь»

26 жовтня в с. Шевченкове Жовтневого району відбулися фінальні змагання з футболу на Кубок «Золота осінь» в межах проекту «Футбол Жовтневщини», підтриманого компанією «РУСАЛ».

У заході взяли участь голова райдержадміністрації А. Ракова, заступник голови райдержадміністрації А. Абрамов, депутати районної ради Р. Валієв, О. Ясинський, Шевченківський сільський голова В. Криволап, Галицинівський сільський голова І. Назар, Бармашівський сільський голова С. Розсоха, громадськість.

У змаганнях взяли участь 6 команд-переможців зональних змагань. Перше місце у фіналі посіла команда з с. Котляреве, друге – з смт Первомайське, а трете – з с. Полігон. Четверте, п’яте та шосте місця посіли команди з с. Мішково-Погорілове, с. Пересадівка та с. Галицинівка відповідно. Переможці отримали Кубок «Золота осінь» та грамоти. Всі 6 команд отримали грошові премії від Партії регіонів.

Також під час заходу були підбиті підсумки завершення 48-го чемпіонату району з футболу, який тривав з весни 2013 року. В першій групі переможцями стала команда з с. Пересадівка, а в другій – команда з с. Котляреве. В рамках проекту «Футбол Жовтневщини» компанія «РУСАЛ» виділила кошти на закупівлю комплектів футбольної форми, які команди-переможці отримали під час заходу.

Відбувся VIII районний фестиваль дитячої творчості «Зіркова країна»

27 жовтня на базі Первомайської селищної ради відбувся VIII районний фестиваль дитячої творчості «Зіркова країна», у якому свої таланти продемонстрували 33 учасника з сімнадцяти населених пунктів Жовтневого району.

Фестиваль урочисто відкрили почесні гості – голова райдержадміністрації А. Ракова, голова районної ради М. Тимощук, завідуюча сектором культури райдержадміністрації І. Слісаренко.

Оцінювало виступи конкурсантів професійне жюрі. Оцінювання відбувалось в трьох вікових категоріях. Серед молодших учасників (5-8 років) І місце посіли В. Рій з с. Пересадівка, та Е. Жигунова з с. Котляреве, ІІ місце – В. Головко з смт Первомайське, ІІІ – П. Ковальова з с. Лупареве.

В другій віковій категорії (9-12 років) І місце посіла С. Сторожук із с. Прибузьке, ІІ – Д. Нікітіна з смт Первомайське, і ІІІ – А. Яковлєва з с. Зелений Гай та квартет «Дивосвіт» з с. Шевченкове.

В третій віковій категорії (13-16 років) ІІ місце посіла Ю. Садова (с. Пересадівка), а ІІІ місце розділили Т. Моцал (с. Костянтинівка) і Л. Педориз (с. Зелений Гай).

Переможці отримали в подарунок м’які іграшки, за участь – флешки та дипломи.

Депутат Жовтневої районної радиМ. Коровай вручив грошову премію – «Відкриття року» С. Сторожук (с. Прибузьке). Директор фестивалю М. Левківський вручив грошові премії від спонсорів «приз глядацьких симпатій» А. Яковлевій (с. Зелений Гай) та С. Кирилюк (смт Первомайське).

Мітинг з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня делегація від Жовтневої райдержадміністрації, на чолі з головою райдержадміністрації А. Раковою взяла участь в урочистому мітингу з нагоди відзначення 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, організованому спільно з адміністрацією Корабельного району м. Миколаєва. {/spoiler}

Ратному подвигу нема забуття!

28 жовтня з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників керівництво Жовтневого району відвідало ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років на дому.

Так, заступник голови райдержадміністрації з соціальних та гуманітарних питань Олена Ткаченко разом із начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Інною Бичковською та директором Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світланою Килимник завітали до ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника партизанського руху, почесного голови ветеранської організації Жовтневого району Рудської Лідії Єгорівни та ветерана Великої Вітчизняної війни Ігнатьєва Володимира Олексійовича, нагороджених багатьма медалями та орденами за відвагу та мужність у боротьбі з фашистами.

Під час спілкування ветерани вкотре згадували свої воєнні роки, той біль, що їм прийшлося пережити у кровопролитних боях. Тому, за словами Лідії Єгорівни, дуже похвальним є те, що сьогодні влада не забуває ветеранів, пропагує патріотичне виховання серед молоді, адже той подвиг, що здійснили ветерани не має права забувати ніхто.

Опубліковано: Вівторок, 05 листопада 2013