СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНЬ

17796027
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цього місяця
Попереднього
Загалом
2547
9176
11723
334617
237254
17796027

Ваша ІР адреса: 172.20.0.2
2023-05-30 07:17

Календар

Травень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Культура

Управління освіти і науки облдержадміністрації надає звітну інформацію щодо діяльності бібліотек вищих навчальних закладів за І квартал 2013 року. Друк E-mail

 

Бібліотеки вищих навчальних закладів забезпечують своєчасне і якісне обслуговування всіх категорій користувачів інформацією шляхом запровадження інноваційних форм і методів роботи. Проводиться удосконалення довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговування, підвищення якості обслуговування користувачів, впровадження в роботу бібліотек новітніх інформаційних технологій. Бібліотеки ВНЗ сприяють різним формам і методам самоосвіти студентів, популяризації літератури культосвітнього, морально-етичного та історичного напрямків.

В області діє Регіональний освітньо - інформаційний портал  бібліотек вищих навчальних закладів Миколаївщини, зареєстрований у 2008 році за адресою www.vnzportal.mk.ua.

До методичного об'єднання бібліотек вищих навчальних закладів м. Миколаєва входять 6 бібліотек:

Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова;   

Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського;

Миколаївського національного  аграрного університету;

Чорноморського державного університету ім. П. Могили;

Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв;

Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».

У І кварталі 2013 рокуметодичним об'єднанням бібліотек ВНЗ  м. Миколаєва обговорено питання щодо роботи з формування та веденнякорпоративного каталогу.

Наукова бібліотека Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова забезпечила тестовий доступ до:

  • EastView (російськомовнийресурс);
  • баз даних компаніїEBSCO  (DB NEW Applied Science & Tech Source, Education Source,Humanities Source,Legal Source);
  • Euromonitor International;
  • Routledge Behavioral Science Journals.

Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова придбано доступ до повнотекстових електронних колекцій книг видавництва «Центр навчальної літератури». Повнотекстова електрона колекція - це більше 730 книг видавництва «Центр навчальної літератури» за тематиками: аудит, бухгалтерський та кадровий облік, фінанси, економіка, менеджмент, маркетинг, правова література, гуманітарні науки, природничі та технічні науки.

19 березня 2013 року співробітниками Наукової бібліотеки університету спільно з кафедрою управління проектами проведено тренінг-семінар на тему: «Світові електронні інформаційні ресурси: характеристика, огляд, інструменти пошуку». 

Бібліотекою Миколаївськогообласного інституту післядипломної педагогічної освіти 13 лютого 2013 року для бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів області проведено обласний науково-практичний семінар «Сучасний бібліотечно-інформаційний центр як модель шкільної бібліотеки». На семінарі розглядалися питання застосування нових бібліотечних технологій в роботі бібліотеки загальноосвітнього  навчального  закладу.

Науковою бібліотекою Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського (21 березня 2013 року) для студентів Інституту педагогічної освіти та факультету розвитку дитини проведено спеціалізованих захід «Студенту-педагогу».

До уваги студентів та викладачів представлено: літературу педагогічного напряму; літературу з фонду видань XVIII – поч. ХХ ст.; літературу з фонду професора О.М. Пєхоти; виставку періодичних видань; тематичні виставки присвячені діяльності великих педагогів  В.О. Сухомлинського та  А. С. Макаренка.

На сайті бібліотеки Миколаївського національного аграрного університету для студентів навчального закладу представлено віртуальні виставки: «Зберегти для наступних поколінь: заповідні місця Півдня України (Миколаївська області)»; «Альтернативне землеробство»; «Миколаївщина: сьогодення та перспективи».

Опубліковано: Середа, 10 квітня 2013