СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНЬ

22239752
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цього місяця
Попереднього
Загалом
5584
3174
8758
83125
236289
22239752

Ваша ІР адреса: 172.20.0.6
2024-06-18 16:18

м. Миколаїв

У Миколаєві відкрили Офіс відновлення та розвитку міської громади Друк E-mail

 

Простір створено за підтримки Програми розвитку ООН (UNDP) та урядів Данії й Швеції. Тут фахівці розроблятимуть проєкти відбудови, будуть залучати фінансування та разом із підрозділами міської ради їх реалізовувати.

Про це повідомляє пресслужба міської ради. 

На відкриття Офісу відновлення до міста завітали Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данії в Україні Олє Егберг Міккельсен, аташе з питань фінансів Посольства Королівства Данія в Україні Каре Стамер Андреасен. Та представники ПРООН в Україні: постійний представник Яко Сільє, програмний менеджер Нільс Крістенсен, аналітикиня із розвитку соціальних сервісів Наталія Белюкіна, проєктний координатор компонента “Громадська безпека та соціальна згуртованість” Роман Хащенков, аналітикиня із доброго врядування Анна Білявська, координаторка компонента “Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади” Олена Рудич.

Від Миколаєва у заході взяли участь мер Олександр Сєнкевич, його перший заступник Віталій Луков, віцемер Сергій Коренєв, секретар міської ради Дмитро Фалько, директорка департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко, керівник Агенції розвитку Миколаєва Віктор Сікаленко. А також представник Миколаївської ОВА - заступник начальника Микола Марінов.   

Відкриття такого простору - важлива подія для міста. Офіс відновлення дозволить комплексно підійти до розвитку та повоєнного відновлення Миколаєва. Саме про це говорили на зустрічі. Також вкотре обговорили ключові проблеми та потреби міста та його мешканців.   

“Сьогодні ми відкрили міський Офіс відновлення та розвитку. З цього приводу вітали у Миколаєві наших гостей: посольство Данії, а також представників UNDP, які допомогли нам у його відкритті. Це місце, куди будуть стікатися всі проєкти відновлення, проджект-менеджери працюватимуть над залученням коштів для розвитку Миколаєва, у тому числі, розвитку малого та середнього бізнесу у нашому місті. Весь цей проєкт реалізований завдяки допомозі посольств Швеції, Данії та UNDP. Вони забезпечили технікою, меблями, всім необхідним обладнанням. Я хочу подякувати нашим партнерам. Це дуже важлива ініціатива, яка допоможе місту Миколаєву у повоєнному відновленні”, - зазначив мер Олександр Сєнкевич.   

Джерело: https://mkrada.gov.ua/news/19694.html

Миколаївська міська рада

Опубліковано: Понеділок, 06 листопада 2023