СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНЬ

22238870
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цього місяця
Попереднього
Загалом
4702
3174
7876
82243
236289
22238870

Ваша ІР адреса: 172.20.0.6
2024-06-18 14:50

м. Вознесенськ

В Южноукраїнську міська влада провела круглий стіл з журналістами Друк E-mail

 

Круглий стіл з журналістами в Южноукраїнську

У залі засідань виконавчого комітету відбувся круглий стіл між місцевою владою та громадськістю за ініціативи журналістів ЮжкаNews.City та в рамках проєкту «Медіатори».

Про це повідомляє офіційний сайт міста.

Представники ЗМІ, активні жителі Южноукраїнської МТГ з обговорювали тему облаштування та ремонту доріг, а також місць для паркування з міським головою Валерієм Онуфрієнком, його заступниками, старостами, начальниками управлінь, комунальних підприємств, інспекторами з благоустрою.

На диспут був запрошений начальник відділу інспекції з питань контролю за паркуванням Вознесенської міської ради Юрій Кондратєнков. Він розповів про вдалий досвід своєї роботи у Вознесенську: за рік в бюджет громади сплачено штрафів на суму один мільйон 200 тисяч гривень за результатами роботи його підлеглих. Витрати ж на утримання відділу становлять 82-86 тисяч гривень на місяць. До того ж паркування у Вознесенську стало більш впорядкованим, а водії більш уважні та дисципліновані.

Учасники круглого столу також спілкувалися про ремонт доріг в місті, який, за словами міського голови, має розпочатися 18 червня, за відсутності поважних затримуючих факторів. Учасники обговорили транспортні шляхи до села Бузьке: ремонт дороги через дачне селище потребує значних фінансових витрат, а ділянка дороги від траси хоч і набагато коротше, але вона не належить до комунальної власності нашої громади, тож на її ремонт з бюджету громади не можуть бути виділені кошти. 

Під час дискусії пролунали пропозиції залучити для вирішення проблеми допомогу приватного бізнесу.

Джерело: https://voznesensk.rayon.in.ua/news/713893-v-yuzhnoukrainsku-miska-vlada-provela-krugliy-stil-z-zhurnalistami

ТОВ Інформаційне агентство «Район ін юа»

Опубліковано: Четвер, 13 червня 2024, 12:00
У Вознесенську планують встановити підстанцію, яка одночасно вироблятиме електрику і тепло Друк E-mail

 

Ілюстраційне фото: приклад когенераційної установки

У Вознесенську планують встановити когенераційну станцію, яка здатна з газу виробляти два види енергії одночасно, зокрема, електричну та теплову.

Про це свідчать дані системи публічних закупівель ProZorro, пишуть «НикВести».

Наразі Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міськради замовило роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації вартістю 1 мільйон 492 тисячі 920 гривень.

Процедура закупівлі проводилась без використання електронної системи та без застосування відкритих торгів. Договір вже заключено з київським ТОВ «Енерго сервіс».

Нагадаємо, що Вознесенська міська рада, в рамках співробітництва з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, реалізує будівництво станції сонячних батарей.

Варто зазначити, що у червні нардеп Артем Чорноморов анонсував відкриття сонячної електростанції у лікарні в Вознесенську. Сонячна електростанція покликана допомогти закладу економити кошти.

Джерело: https://nikvesti.com/ua/news/public/281809

Онлайн-медіа «НикВести»

Опубліковано: Четвер, 28 грудня 2023, 14:45
Діяльність малих підприємств міста Вознесенська у 2016 році Друк E-mail

Головним управлінням статистики узагальнені підсумки діяльності малих підприємств (включаючи мікропідприємства) міста Вознесенська у 2016 році.

Торік у місті функціонувало 165 підприємств-юридичних осіб, 92,1% яких за показниками кількості працюючих та обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) згідно Господарського кодексу України,  віднесені до категорії малих підприємств, з них 72,7% – до мікропідприємств.

На кожні 10 тис. наявного населення припадало 43 малих підприємства, у тому числі 34 мікро (по області в цілому 84 та 75 відповідно).

На підприємствах малого бізнесу міста було зайнято 1,1 тис. працівників, в середньому на одному підприємстві – 7 осіб.

Ними реалізовано продукції, виконано робіт та надано послуг на                    629 млн.грн, що в загальному обсязі реалізації по місту становить 46,3%                             (в цілому по області внесок малих підприємств в загальнообласний обсяг реалізації склав 25%).

Фінансовий результат до оподаткування цієї категорії підприємств за рік, що минув, склав 41,3 млн.грн прибутку(в цілому по області малими підприємствами одержано прибуток у сумі 2244,4 млн.грн).

Опубліковано: Понеділок, 24 липня 2017, 10:51