СТАТИСТИКА ВІДВІДУВАНЬ

23027190
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Цього місяця
Попереднього
Загалом
13955
17392
60388
164364
272069
23027190

Ваша ІР адреса: 172.20.0.2
2024-10-11 15:40

Календар

Жовтень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Миколаївщина

З 1 квітня – заборона на вилов риби в Миколаївській області, але не всюди: де ще можна порибалити Друк E-mail

 

З 1 квітня – заборона на вилов риби в Миколаївській області, але не всюди: де ще можна порибалити

У Миколаївській рибооохоронному патрулі повідомили терміни весняно-літньої нерестової заборони на здійснення любительського рибальства в Миколаївській області у 2024 році.

Заборона діє в:

р. Південний Буг – від впадання в Бузький лиман до с. Голоскове – з 5 квітня до 25 травня;

р. Інгул – від гирла до північного кордону с. Розанівка – з 1 квітня до 30 червня;

р. Інгулець – з 10 квітня до 15 червня.

У Дніпровському, Бузькому та Березанському лиманах – на всій акваторії – з 5 квітня до 5 червня.

У Дніпровському лимані – на відстані 1,5 км від берега вглиб лиману, на ділянці від нижньої межі Дніпровського забороненого простору до Покровсько-Хутірського лабазу, включаючи всю придаткову озерну систему, – з 6 червня по 15 червня.

У Тилігульському лимані – з 1 травня по 15 червня.

У всіх інших водоймах Миколаївської області заборона на риболовлю діє з 1 квітня по 30 червня.

Відповідно до Правил любительського рибальства, у період нересту дозволяється добування (вилов) водних біоресурсів на не заборонених органами рибоохорони ділянках рибогосподарських водних об’єктів (їх частинах) гачковими знаряддями лову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега.

Джерело: https://novosti-n.org/ua/news/Z-1-kvitnya-zaborona-na-vylov-ryby-v-Mykolayivskij-oblasti-ale-ne-vsyudy-de-shhe-mozhna-porybalyty-289085

Миколаївська обласна інтернет-газета«Новини N»

Опубліковано: Вівторок, 02 квітня 2024, 11:04
Миколаївські депутати підтримали зміни у програмі відпочинку дітей Друк E-mail

(Фото: Міністерства соціальної політики)

Миколаївські депутати розглянули проєкт рішення Про затвердження програми відпочинку дітей 2022-2024 років зі змінами.

Про це стало відомо на сесії Миколаївської міськради.

Зміни у програмі стосуються терміну проведення оздоровлення та місця, а також додалися вимоги до закладів, які можуть брати участь в торгах.

З доповідями по відповідним питанням виступила начальниця служби у справах дітей Миколаївської міської ради Юлія Кравченко.

Вона пояснила, що, у зв'язку з тим, що миколаївські школярі навчаються в онлайн-форматі, з'явилася можливість проводити оздоровлення не лише в літній період. Оскільки наразі Чорне море недоступне для відпочинку, його проводитимуть в гірських районах заходу України. 

Виникла також і додаткова умова з організації місця для навчання в таборах, які братимуть участь у торгах на Прозоро. 

Ми забезпечуємо можливість діткам займатися онлайн в цих таборах, тому що вносимо зміни до програми та умови до відкритих торгів щодо забезпечення закладів відпочинку приміщеннями, в яких діти могли б робити уроки. Це мають бути приміщення зі сталим потужним вай-фай та можливістю заряджати гаджети, - пояснила Юлія Кравченко.

Депутати підтримали рішення та затвердили програму відпочинку дітей на 2022-2024 рр. зі змінами більшістю голосів. 

Також начальниця служби у справах дітей розказала, скільки в середньому коштує відпочинок на одну дитину.

Середня вартість одного дня на дитину - 1138 грн 81 копійка. Відпочинок складає 14 днів. З цього виходить, що вартість путівки для однієї дитини складає 15 943 грн 42 коп. Сюди входять витрати на перевезення дітлахів до міста відпочинку та у зворотному напрямку, - розказала Юлія Кравченко.

Детальніше: Миколаївські депутати підтримали зміни у програмі відпочинку дітей

Опубліковано: П'ятниця, 08 вересня 2023, 09:34
Трикратський ліс Друк E-mail

trykratsky-lis-min-min

Трикратський ліс – унікальні рукотворні лісонасадження на річці Арбузинка Миколаївської області, які за своєю красою не поступаються Софіївському парку в Умані.

В XIX ст. у посушливих степах Миколаївщини граф Скаржинський створив неподалік свого маєтка справжній зелений оазис. Трикратський ліс складається з декількох урочищ, які плавно перетікають одне в одне. З «Васильєвої пасіки» потрапляєш в «Лабіринт», з «Літнього хутора» – в «Мироновий гай» і «Виноградний сад».

Є тут і могутні дуби, яким більше 200 років, і озеро, повне риби, і бізони, і навіть невелика популяція лелек. Та найбільше Трикратський ліс славиться своїми звивистими стежками та безліччю невеликих мостів через річку Арбузинка. За це він отримав назву «Лабіринт».

Сьогодні Трикратський ліс – заповідна територія, яка входить до складу Національного парка «Гранітно-степове Побужжя».

Детальніше: Трикратський ліс

Опубліковано: Середа, 24 липня 2019, 10:58
На Миколаївщині продовжується встановлення інтерактивного обладнання в інклюзивно-ресурсних центрах Друк E-mail

У рамках року освіти та інклюзивного навчання, оголошеного головою Миколаївської ОДА Олексієм Савченком, активно продовжується встановлення інтерактивного обладнання в інклюзивно-ресурсних центрах Миколаївщини.

9 листопада 2018 року встановлено обладнання в обласному ресурсному центрі підтримки інклюзивної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Фахівці обласного ресурсного центру надають методичну підтримку спеціалістам інклюзивно-ресурсних центрів, педагогічним працівникам, практичним психологам, соціальним педагогам, асистентам вчителів закладів освіти щодо організації навчально-виховного процесу дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання.

Також на минулому тижні встановлено обладнання в інклюзивно -ресурсному центрі Первомайської міської ради для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

До комплекту входить інтерактивна пісочниця з натуральним піском та фігурками тварин, інтерактивна підлога з комплектом ігор та завдань, LCD- панель для розвитку моторики та пізнавальних процесів, комп’ютерна система для розвитку дрібної моторики, логопедичне дзеркало. Відтепер стали доступними для дітей з особливими освітніми потребами ігри для фізичного розвитку, координації рухів, розвитку дрібної та загальної моторики, художньо-естетичного розвитку, розвитку музичних здібностей, навичок малювання, мовлення, програм-казок, логічних головоломок, програм-тестів.

Детальніше: На Миколаївщині продовжується встановлення інтерактивного обладнання в інклюзивно-ресурсних центрах

Опубліковано: Середа, 14 листопада 2018, 10:02
Туристичний та курортно-рекреаційний комплекс Миколаївської області Друк E-mail

На степовому півдні України, що славиться ласкавими сонячними днями, знаходиться Миколаївська область. Її унікальне географічне положення, яке визначається сусідством із чотирма областями – Одеською, Кіровоградською, Дніпропетровською та Херсонською, оточенням з півдня привітними теплими водами Чорного моря, сприятливим помірно-континентальним кліматом, сприяє як економічному, так і природно-рекреаційному та туристичному розвитку.

Площа Миколаївської області складає 24,6 тис. кв. км, а населення – 1189,5 тис. чол., в тому числі 804,7 тис. чол. складає міське населення та 384,8 тис. чол. населення, що проживає в сільській місцевості.

В існуючих межах область визначена 22 вересня 1937 року.

В області налічується 19 адміністративно-територіальних районів, 5 міст обласного значення та 4 районного значення, 17 селищ міського типу та 900 сільських населених пунктів.

Обласний центр – місто Миколаїв, яке було названо на честь святого Миколая Мирлікійського – заступника моряків і мандрівників, та засновано на відвойованих у турків древніх землях у 1789 р. по волі князя Г.О.Потьомкіна-Таврійського поряд із закладеною роком раніше верф'ю в місці злиття двох річок – Південного Бугу й Інгулу.

Детальніше: Туристичний та курортно-рекреаційний комплекс Миколаївської області

Опубліковано: Понеділок, 16 липня 2018, 16:28